O mnie

afryka

Serdecznie witam wszystkich czytelników

Nazywam się Marek Karnasiewicz. Jakiś czas temu zacząłem swoją przygodę z blogowaniem. Od razu przyznaje się, że cały czas dopiero uczę się jak działać w internecie. Jeszcze kilka miesięcy temu wordpress na przy pomocy którego piszę blog był dla mnie jakimś obcym niezrozumiałym słowem. Jeśli więc coś tam na stronie jest nie tak proszę o wyrozumiałość.

Dlaczego Blog?

Od dawna lubię blogi. Blogi to takie miejsca, w których można znaleźć naprawdę dużo wiedzy z ryżych dziedzin życia. Trzeba tylko wiedzieć czego się szuka. Uważam, że dość dużo nauczyłem się od blogerów. Dziś chciałbym przekazać pałeczkę i dzielić się swoją wiedzą z osobami, którym ta wiedza może się przydać.

Na co dzień zajmuję się dość różnymi sprawami:

  • szeroko rozminą działalnością BHP
    • prowadzę szkolenia wstępne i okresowe pracowników.
    • dokumentacją BHP w firmach – pomagam różnym pracodawcom tworzyć dokumenty, które powinny być w każdej firmie np ocenę ryzyka zawodowego, instrukcje stanowiskowe BHP itp
  • pomagam różnym firmom prowadzić akta pracownicze
  • prowadzę księgi rachunkowe małym firmom (podatki dochodowe, ryczałtowe, vat)

Jeśli masz problemy w jednej z wymienionych wcześniej dziedzin daj znać w komentarzu pod jakimś wpisem lub na maila marek@BHPowski.pl. A jeśli chcesz nawiązać stałą współpracę zapraszam do biura w Mszanie Dolnej.

Pozdrawiam
Marek Karnasiewicz